Haber

AK Parti Ankara İl Başkanı Ulaşım Esnaflarıyla Buluştu

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, kentte toplu ulaşım hizmeti veren ulaşım esnafıyla bir araya geldi.

İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, AK Parti Ankara İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Ulaştırma Esnafları ile Toplantı Programı”na katılan Özcan’a, AK Parti Ankara Milletvekili Kurtcan Çelebi, Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Meclisi AK katıldı. Parti Grup Başkanvekili ve Mamak Belediye Başkanı Murat Köse. Kendisine ABB Meclis Birinci Başkan Yardımcısı Fatih Ünal ve ABB Meclis Ulaştırma Komisyonu Başkanı Nihat Yalçın eşlik etti.

Programda konuşan Özcan, CHP zihniyetinin Ankara’daki ulaştırma esnafını kendilerine karşı kışkırtmaya çalıştığını belirtti.

ABB Başkanı Mansur Yavaş’ın ulaştırma esnafı üzerinden siyaset yaptığını iddia eden Özcan, “Biz hiçbir zaman esnafı, ekmeğini arayanları, rızkının peşinde koşanları siyasete sokmadık. Biz her zaman esnafımızın yanında olduk. Korumaya çalışıyoruz. ve sizi koruyalım. Her zaman çözüm üretiyoruz.” “Biz odaklı çalıştık. Ancak Sayın Yavaş kaostan beslendiği için hiçbir zaman çözüm üretemedi. Hep sorun yaratmaya, siyaset oynamaya çalıştı. Sayın Yavaş ABB Meclisi’nden şu ana kadar ne istediyse kabul edildi.” değerlendirmesini yaptı.

Tüm Özel Halk Otobüsleri Kooperatifleri Birliği (TÖHOB) Başkanı Kurtuluş Kara ve Ankara Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Ercan Soydaş, Özcan’a çerçeveli Türk bayrağı tablosu hediye etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu