Ekonomi

Alternatif Bank, müşterilerine dijital kredi sunuyor

Yaz sezonunun başlamasıyla birlikte Alternatif Bank, müşterilerinin artan ihtiyaç ve harcamalarını hızlı bir şekilde karşılayabilmeleri için “Dijital Kredi” fırsatı sunuyor.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, dijital kanallar üzerinden her an her yerden başvuru yapılabilen Dijital Kredi ile müşteriler, 36 aya varan vade seçenekleri ve avantajlı faiz oranlarıyla 70 bin TL’ye kadar krediye ulaşabiliyor.

Ayrıca müşterilere vade planlarını kendilerine göre belirleyebilecekleri esnek vade seçenekleri sunulmaktadır. Başvurunun ardından müşteri, kredinin onay veya ret durumunu hızlı bir şekilde öğrenebilir. Başvuru elektronik ortamda onaylandıktan sonra kredi bedeli anında müşterinin hesabına aktarılır.

Henüz Alternatif Bank müşterisi olmayanlar, Alternatif Bank taşınabilir uygulamasını indirerek bir görüş çağrısı ile dakikalar içinde banka müşterisi olabilir ve anında Dijital Kredi başvurusunda bulunabilirler.

Alternatif Bank Genel Müdür Yardımcısı Gökay Dede yaptığı açıklamada, bireysel ve dijital bankacılığı birbirini tamamlayan tek bir yapı olarak gördüklerini belirterek, şunları söyledi:

“Bu bakış açısıyla dijital yetkinliklerimizi artırarak zahmetsiz bir müşteri deneyimi yaratmaya yönelik çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yılbaşından bu yana yeni müşterilerimizin yüzde 70’inden fazlasını dijital kanallarımızdan kazandık. Müşterilerimize başvuru ve işlem kolaylığı sunan Dijital Kredi ürünümüz ile daha yüksek, şubeye gitmeye vakti olmayan müşterilerimiz Alternatif Bank taşınabilir uygulamamız veya internet bankacılığı üzerinden Dijital Kredi ürünümüze ihtiyaç duymadan başvurabilirler. müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillenen katma değerli dijital bankacılık çözümleri üretmeye önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz.”

caybasiajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu