Haber

Arda Turan depremzede çocuklar için Marmaris’te sahaya çıktı

Eski milli futbolcu Arda Turan, Muğla’nın Marmaris ilçesinde depremzedeler için sahaya çıktı ve depremzedelerle futbol oynadı. Turan’ın fotoğraf çekmek için sırada bekleyen hayranları izdiham oluşturdu.

Geçen dönem futbol kariyerini noktalayan eski milli futbolcu Arda Turan, bugün saat 18.00’de Marmaris İlçe Stadı’nda anlamlı bir etkinlik için yeşil alana çıktı.

Yıllarca İspanya’nın dev kulüpleri Barcelona ve Atletico Madrid’in yanı sıra Galatasaray ve A Milli Takım’da forma giyen Arda Turan, Marmaris ve Marmaris 1923 futbol takımında depremzedelerle futbol oynadı.

6 Şubat Kahramanmaraş depremlerinin ardından Marmaris bölgesine gelen depremden etkilenen futbolcular ve gençlere moral vermek için ilçeye gelen Turan ile fotoğraf çektirmek isteyenler izdiham oluşturdu. Yüzlerce çocuk Arda Turan’dan imza almak için sıra beklerken formalarını imzalatanlar ve birlikte fotoğraf çektirenler mutluluk ve hüzünle evlerine döndü.

Bazı aileler kalabalıktan şikayet ederken, çocuklar Arda Turan’ı görmekten duydukları memnuniyeti dile getirdi. Korumalarıyla birlikte stattan ayrılan ünlü futbolcu, taraftarlarıyla vedalaşarak araca binerek stattan ayrıldı. – MUĞLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu