Haber

Bahçeli’den son dakika açıklamaları

Bahçeli’nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Toplantımızı takip eden vatandaşlarımızı ve kardeşlerimizi özlemle selamlıyorum. Anadolu insanımızın duygusal dünyasına nüfuz etmek entelektüel insanlığın yegane amacı olmalıdır. Halktan kopuk olanlar, halkın değer yargılarına aykırı davranırlar. Vatana ruh katan güç kaynaklarından biri de onu milli duyguyla birleştiren Anadolu bilgeliğidir.

Anadolu bilgeliğine güveniyoruz. Millet iradesini varlığımızın temel taşı olarak görüyoruz. Egosu küçülenler iflas edemeyen hastalardır. Bunların ne kendilerine ne de ülkeye faydası olamaz. İnsan onuruna saygı duymuyorlar. Koltuk için her türlü kötü rolü üstlenmeye talipler. Ülkemiz siyasi komplocuların eline bırakılamaz. Mayıs seçimlerinden sonra üçüncü fırsat olan 31 Mart seçimleriyle Türkiye’miz ivme kazanacak. Yerel seçimlere bağlanan paslı zincirler kırılıp atılacak. Belediyelerde 5 yıllık yol haritasını Türk milleti belirleyecek. Kaybedenler kulübü sıralamasında yer alacaklar. Olgun CHP Anadolu bilgeliğine yenilecektir. Sözde aydınlar, demokrasi karşıtları, Cumhuriyet karşıtları 31 Mart’ta unutamayacakları bir ders alacaklar.

Cumhur İttifakı 31 Mart’ta Türkiye’nin geleceğini inşa edecek. MHP ve Cumhur İttifakı yavaş yavaş saygın adaylarını açıklıyor. Adaylarımız milletin takdirini kazandı. 385 adayımızı açıkladık. İnandık, başarmak için yola çıktık. Ayrım yapmadan çalışacağız. Birliğin gücüyle herkese ulaşacağız.

Kurulan CHP’nin belediyelerindeki rüşvet mekanizmalarının nereye dayandığını herkesin bildiği skandallardan bazıları. Büyükçekmece’de yapılan karanlık eylemler ve belediye mensuplarının vahşi güç gösterileri vicdan sahibi her insan tarafından eleştirildi. Çağdışı zihniyet milletle millet arasına duvar örmüştür. Ta ki demokrasileri köprüyü geçene kadar. CHP liderine Türkiye’de Dersim diye bir yer olmadığını, var olan tek şeyin yiğitlerin yaşadığı Tunceli olduğunu hatırlatmak isterim. İstanbul’u kurtarmak vatani bir görevdir.

Detaylar geliyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu