Haber

Bir süredir öldüğü sanılan ünlü Yeşilçam Yıldızı, hüzünlü bir videoyla yaşadığını duyurdu!

Aslında Yeşilçam’ın bilinen ve sevilen ismi Cevat Kurtuluş’u ve eşini hepimiz biliyoruz. Bir süredir eşi Meral Kurtuluş’un vefat ettiği düşünülüyordu. Ancak bu bilginin yanıltıcı olduğu ortaya çıktı ve tecrübeli oyuncunun hâlâ aramızda olduğu ortaya çıktı.

Türk sinema dünyasının sevilen isimlerinden Meral Kurtuluş’un 2008 yılında vefat ettiği düşünülüyordu. Ancak gerçekte durumun böyle olmadığı ortaya çıktı.

Yeşilçam’ın tecrübeli ve saygın oyuncusu Meral Kurtuluş, son görünümüyle hayranlarını şaşırttı.

Siyah beyaz sinemanın tanınmış isimlerinden Cevat Kurtuluş’un eşi Meral Kurtuluş, 2008 yılında vefat haberiyle gündeme gelmişti.

Uzun yıllar ekranlardan uzak bir hayat yaşayan bu tecrübeli sanatçının aslında hâlâ hayatta olduğu ortaya çıktı. Ancak yaşlanan ve değişen Kurtuluş’un son durumu görenleri oldukça üzdü.

Bir videoda unutulduğunu ve öldüğü sanıldığını belirten deneyimli oyuncu Meral Kurtuluş, hatırlanmak istediğini ifade ediyor.

Kurtuluş’un son görüntüsünü görenler değişim karşısında şaşkınlıklarını gizleyemiyor. Kullanıcıların yorumları arasında ‘Bayan’ gibi ifadeler yer alıyor. Meral, öldüğünü sanıyorduk’, ‘Vefasızlık gerçekten acıdır’, ‘Meral Hanım’a destek olmalıyız’, ‘Ne kadar değiştin’.

İşte ünlü Yeşilçam yıldızının son durumları:

??

??

İşte o görüntü:

??

??

??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu