Haber

Kılıçdaroğlu’nun Çekilmesini Engelleyen İmambakır Ükuş’un Doğum Yılı Bilgisi Hepimizi Şok Etti

Cumhuriyet Halk Partisi’nin 38. Olağan Kurultayı’nın ikinci turunda Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylıktan çekilmesini engelleyen ekipte yer alan gazeteci İmambakır Üküş’ün 42 yaşında olduğunu öğrenen sosyal medya kullanıcıları şok oldu. Birçok kişi Ükuş’un bu yaşta olduğuna inanmakta zorlandı.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) 38. Olağan Kurultayı’nda yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimleri ikinci tura ertelendi. Partinin mevcut lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun görevinden ayrılmayı düşündüğü yönünde söylentiler vardı.

Kongre sonrası sosyal medyada dolaşan bir görüntü, Kılıçdaroğlu’nun etrafındaki kalabalığın liderin çekilme kararını engellediğini gösteriyordu.

Bu videoda Kılıçdaroğlu’nun danışmanı olarak bilinen gazeteci İmambakır Üküş’ün “Çekilemezsiniz” diye bağırması dikkat çekti.

Bu anların ardından İmambakır Ükuş’un ismi gündeme geldi. Sosyal medya kullanıcıları “Kim bu İmambakır Üküş?” Arama yaparken doğum yılı bilgisini görünce şok oldular.

İnternetteki bilgilere göre Ükuş’un doğum yılı 1981 yani 42 yaşında…??

Ükuş’un görünüşüne bakan herkes 70’li yaşlarında olduğunu düşünse de henüz 40’lı yaşların başında olması tartışma yarattı.

Ükuş’un 42 yaşında olduğu bilgisine ilişkin kullanıcılardan ilginç yorumlar geldi.

??

??

??

??

??

Ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu