Haber

Milli Yol Partisi Osmaniye Teşkilatı İYİ Parti’ye destek verecek

BURHAN DEMİRCİOĞLU

Ulusal Yol PartisiOsmaniye İl Başkanı Fuat Arıkan, ” Ulusal Yol Partisi saraya teslim olmadan teslim olmayan bir parti. Onun için rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun yol arkadaşları olarak yola çıktık. İyi partiBüyüklerimizle birlikte destek kararı aldık’ DÜZGÜN Partisi Osmaniye İl Başkanı Serat Kılıç, “Bu birlik beraberliğin göstergesidir. 15 Mayıs sabahı doğacak güneşin ışığıdır, nurudur” dedi. söz konusu.

14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala Milli Yol Partisi Osmaniye Teşkilatı, DÜZGÜN Partisi’ne takviye yapacağını duyurdu. Milli Yol Partisi Osmaniye İl Başkanı Fuat Arıkan, şunları söyledi:

“DURUM GÖSTERMEK İSTEDİK”

“Büyüklerimizle bir karar aldık dedik, o halde bir tavır alalım. Biz buraya hep birlikte daha memnun, daha müreffeh, daha huzurlu yaşamaya, bu ülkenin durumunun, bizim hayatımızın düzelmesi için vs. geldik. Milli Yol Partisi neden kuruldu?” Milli Yol Partisi, saraya teslim edilene kadar taviz vermeyen bir partidir. Onun için rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun yol arkadaşları olarak yola çıktık. Her türlü desteği düşünerek benimsediğimiz İYİ Parti’ye destek olmayı büyüklerimizle birlikte misyon edindik.”

“BU BİRLİK VE BİRLİK OLMANIN GÖSTERGESİDİR”

Milli Yol Partisi’ne desteklerinden dolayı teşekkür eden İYİ Parti Osmaniye İl Başkanı Serat Kılıç, “Bu birlik ve beraberliğin göstergesidir. 15 Mayıs sabahı doğacak güneşin ışığı ve parlaklığıdır. Onu hep birlikte kucaklayacağız. 15 Mayıs sabahı yepyeni bir güne uyanın.”

“DESTEĞİN İÇİN TEŞEKKÜRLER”

İYİ Parti Osmaniye Milletvekili Adayı Elif Logoğlu, şunları söyledi:

“Bugün bize verdiğiniz destek, Milli Mücadele’de kağnısıyla savaşa mermi taşıyan Elifçi’nin yaptığı hizmetin karşılığıdır. Bu takviye bizim için Cumhuriyetin kurulduğu yıl ve onunla birlikte aynı anlama gelmektedir. Bana verdiğin görev, ben Çukurova’nın Asena’sıyım. “İnşallah görevimle buradan aldığım hızla, 15 Mayıs’ta milletvekili seçilirsem sizler bir dayanak, bir nokta olursunuz. , yapacağım her hizmette bir virgül. Vermiş olduğunuz misyona vermiş olduğunuz destekten dolayı Allah razı olsun diyorum. Çok teşekkür ederim, var olman yeterli.”

Kaynak: ANKA / Siyaset

habereskipazar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu