Teknoloji

Spotify’da Yılan Çalabileceğinizi Biliyor Muydunuz? Çalma listelerini yiyin!

Nokia cep telefonlarında çıtır çıtır oynayanlar için güzel bir haberimiz var. Taşınabilir oyunların atası olan yılan, dünyanın en ünlü müzik uygulamalarından biri olan Spotify’ın bir köşesinde gizlenerek çalmak için sizleri bekliyor. Aynı zamanda keyifle müzik dinlemenizi sağlıyor!

Beklenmedik yerlerde sürpriz yumurta olarak karşımıza çıkan yılan oyununu Spotify’da oynayabileceğinizi biliyor muydunuz?

Spotify’a eklenen popüler bir paskalya yumurtası sayesinde, güzel müzikler eşliğinde, çalma listelerine bakarak oyunu doğrudan uygulama içinde oynamak mümkün. Nasıl olduğunu adım adım anlatalım.

Her şeyden önce, ilk ihtiyacımız bir çalma listesi.

Kendi oluşturduğunuz bir oynatma listesini kullanmak isteyip istemediğiniz, kullanıcılar tarafından oluşturulanları veya doğrudan Spotify tarafından oluşturulanları kullanmak isteyip istemediğiniz fark etmez. Çalma listesine girdiğinizde okla gösterilen üç noktayı tıklayın.

Ardından açılır menüyü aşağı kaydırın.

En alttaki ‘Bu çalma listesini ye’ seçeneğini tıklayın. Evet, yakında bir çalma listesini yutacağız!

Ve çalma listesini yemeye hazırız!

Rastgele seçtiğiniz bir çalma listesinde çalabileceğiniz yılan oyununda yedikleriniz, listedeki müziklerden başka bir şey değil. Üstelik müziği sindirirken yediğiniz her müzik bir sonrakini yiyene kadar çalmaya devam ediyor. Kendinizi en sevdiğiniz kesime dalmış ve bir sonraki parçayı yemeden oyun alanında dolaşırken bulabilirsiniz, dikkatli olun!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu