Teknoloji

Twitter Eski Logosunu Genel Merkezden Kaldıramadı: Polis Durdurdu!

Milyarder iş adamı Elon Musk’ın son günlerde tek gündemi Twitter’ın X. yeniden markalaşmak . Hal böyle olunca her tarafta çalışmalar devam ediyor. Bu içerikte; X’in logosu geçtiğimiz günlerde duyuruldu. Ayrıca Twitter’a giren kullanıcılar X vurgusunu daha çok görmeye başladılar. Tabii tüm bunlar dijital ortamda olurken, Twitter’ın karargah binasındaiş devam ediyor

Elon Musk, Twitter genel merkez binasındaki logoyu kaldırmak için de harekete geçti. çağrıldı vinçli Binanın dış cephesindeki logonun kaldırılması istendi. Ancak bu girişim polis müdahalesiyle sonuçlandı. İşi yarım bırakan yetkililer logoyu kaldıramadı. Twitter artık sadece genel müdürlük binasında” özel“. Peki ne oldu Elon Musk ile ABD’li kolluk kuvvetleri karşı karşıya geldi? Logonun kaldırılmasına neden ara verildi?

Vincin gitmesiyle Twitter genel müdürlük binası şu şekilde kaldı:

Polisin neden Twitter’ın genel merkezine geldiğine dair net bir açıklama yapılmadı. Ancak San Francisco yerel basınıyla kolluk kuvvetleri arasında yapılan görüşmeye göre sorunun özü, yetkisiz sokak kapatma . Kolluk kuvvetlerinden alınan bilgiye göre, vinç izinsiz olarak yolu trafiğe kapatmıştı. Diğer taraftan; Twitter logosunun kaldırılacağı sahibine rapor edilmemişyine kolluk kuvvetlerinin yaptığı açıklamalar ortada.

Ortada ise Elon Musk’tan bahisle ilgili rastgele bir açıklama gelmedi. Ancak kısa sürede sorun çözülmeyi bekleyen . Elon Musk ve grubu, hem vinç için izin aldıktan hem de mülk sahibini bilgilendirdikten sonra logonun söküm işlemini tamamlayacak. Bunların hepsi sadece zaman sorunuDiyelim ki öyle.

Twitter genel müdürlük binasından paylaşılan bazı görseller:

haber-zara.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu