Yaşam

Arkadaşlardan Chandler Bing, Matthew Perry’nin Anılarının Açılış Cümlesiyle Kalp Kırdı!

Fans of Friends yıldızı Matthew Perry, oyuncunun ölümünün ardından geçen yıl yayınlanan kitabında yer alan cümlelere dikkat çekti. Ayrıntılar?

Kaynak:https://www.independence.co.uk/arts-en…

Matthew Perry’nin anı kitabının açılışı, Friends yıldızının ölümünün ardından yürek parçalayıcı yeni bir anlam kazandı.

ABD’nin en popüler komedi dizisindeki Chandler Bing rolüyle tanınan 54 yaşındaki aktör, 28 Ekim Cumartesi günü Los Angeles’taki evinde ölü bulundu ve jakuzide boğulduğu bildirildi.

Acı haberin ardından dünyanın dört bir yanından taziye mesajları yağdı.

Friends dizisi şüphesiz Perry’nin bir oyuncu olarak en büyük başarısı olsa da, oburlarının alkol bağımlılıklarını yenmesine yardım etme becerisiyle anılmayı tercih ettiğini söyledi.

Oyuncu, bağımlılıkla mücadelesini gizlemedi ve Kasım 2022’de kaleme aldığı Arkadaşlar, Aşıklar ve Büyük Korkunç Şey adlı anı kitabında bu konuyu samimi bir şekilde ele aldı.

Perry’nin ölümünün ardından yeni bir yankı uyandıran anı kitabının açılış cümleleri hayranları tarafından paylaşılmaya başlandı.

Kitabın açılış kısmındaki cümleler?

‘Merhaba, benim adım Matthew ama beni başka bir isimle tanıyor olabilirsiniz. Arkadaşlarım bana Matty der. Ayrıca ölmüş olmalıydım.’

‘İsterseniz okuyacaklarınızı ahiretten, benim ahiretten bir mesaj olarak düşünebilirsiniz.’

Birçok kişi, oyuncunun anısına kitabı okumaya karar verdi.

Kitap, Chandler karakteriyle uluslararası üne kavuşan Perry’nin, ‘yakıcı şöhret ateşi’ altında bağımlılıkla mücadele ederek nasıl büyüdüğünü anlatıyor. Ünlü yıldız ve bağımlılıkla mücadele sözcüsü Perry Arkadaşlar, Aşıklar ve Büyük Korkunç ŞeyKitabı henüz Türkçeye çevrilmedi.

savastepeajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu