Haber

Athena Samsun’dan Başlayan Konser Turuna Çıkıyor

türk rock müziğinin nadide setlerinden biri Athena müzikseverlerle buluşmak için bir dizi konser programı hazırladı. Athena’nın konser turu, 20 Mayıs’ta Samsun O’fest’te vereceği konserle başlayacak.

Yurt içi ve yurt dışında sayısız konser ve festivalde yer alan Türk rock müziği tarihinin efsane gruplarından biri olan Athena, müzikseverlerle buluşmak için bir dizi konser programı hazırladı. Geçtiğimiz hafta İstanbul KüçükÇiftlikpark’ta yaklaşık iki saat boyunca sahnede olan Athena, coşkulu bir seyirci kitlesine; 20 Mayıs’ta Samsun O’fest’te, 21 Mayıs’ta Mersin Özgecan Arslan Meydanı’nda, 10 Haziran’da Cappadocia Million Fest’te, 18 Haziran’da Alsancak Müzik Festivali kapsamında İzmir Tarihi Hava Gazı Fabrikasında ve 24 Haziran’da Babylon Sound’da müzikseverlerle konserler Bahçe aşaması. sevinci yaşayacak.

Gökhan Özoğuz, Hakan Özoğuz, Emre Ataker, Hümran Özkasnaklı ve Ozan Öner’den oluşan Athena, mükemmel sahne performanslarında farklı müzik türlerinden örnekleri yorumlayarak izleyicilere unutulmaz anlar yaşatıyor.

Kaynak: ANKA / Yeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu