Haber

Büyükakın: Milletimizi samimiyetle ve tüm dikkatimizle dinliyoruz

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Gebze’de tam zamanlı çalışıyordu. Önce Ankara Caddesi üzerindeki esnafları ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet eden Önder Büyükakın, daha sonra Eskihisar sahiline giderek burada vatandaşlarla samimi sohbetler gerçekleştirdi. Şehrin geleceğine değer katacak çalışmaları ön plana çıkaran Lider Büyükakın’a AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, Büyükşehir Belediyesi Gebze Bölge eşlik etti. Koordinatör İbrahim Pehlivan ve örgüt üyeleri. Esnaf ziyaretlerini pahalıya getiren Önder Büyükakın, “Bugün Gebze’mizin güzide esnafını selamladık. Güleryüzleri ve samimiyetleriyle bizi her zaman mutlu ediyorlar. İşletmenizin her zaman açık olmasını dilerim. Esnafımız şehrimizin kalbidir, onlarla olan bu bağımızı daha da güçlendirmeye devam edeceğiz” dedi.

 

“DURMADAN, BIRAKMADAN ÇALIŞIYORUZ”

Vatandaşlardan ve esnaftan gelen hizmet ve çalışma sorularını samimiyetle yanıtlayan Önder Büyükakın, yeni taleplere hızla cevap verilmesi talimatını verdi. “Şehrimiz için gece gündüz çalışıyoruz” vurgulayan Önder Büyükakın, “Gebze Belediye Başkanımız Zinnur Bey ve teşkilat mensuplarımızla birlikte bölgemiz için gerekli adımları tek tek atıyoruz. Yorulmadan çalışıyoruz. ve durmadan” diye ilan etti.

 

“EKSİKLERİMİZE KOŞARAK GİDİYORUZ”

“AK Parti teşkilatlarımızla birlikte Gebze’mize ve tüm ilçelerimize hizmet etmeye devam ediyoruz” diyen Önder Büyükakın, “İl Liderimiz Şahin Bey her zaman olduğu gibi bugün de yanımızda. İlçe Başkanımız, Belediye Başkanımız, Koordinatörümüz ve üyelerimiz var. İşini feda ederek, samimiyetle çalışan kuruluş. “Biz büyük bir aileyiz ve şehrimiz için çalışıyoruz. Şehrin her karışına hizmet veriyoruz, etmeye de devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın dileklerini, gönüllerini ve dualarını alıyoruz. Çok şükür istediğimizi elde ediyoruz ve eksik olanlarımıza koşuyoruz” dedi.

 

“ELİNİ GÖKYÜZÜNE AÇAN KARDEŞLERİMİZ VE GÜZEL İNSANLARIMIZ VAR”

“Yatırımlarımızla Kocaeli’de ilmek ilmek çalışıyoruz” diyerek açıklamalarına devam eden Lider Büyükakın, “Bir yandan eser üretirken diğer yandan kalbe hizmet etmeye devam ediyoruz. milletimiz. biliyoruz ki dua orduları arkamızdadır. gece yarısı bu hizmetler için ellerini semaya açan kardeşlerimiz, büyüklerimiz var. biz o duaları istiyoruz. sahada samimiyetle, samimiyetle çalışıyoruz. bilmiyorum her fırsatta bizim için dua edin.” Ziyaretlerinde birlik ve beraberliğe vurgu yapan Önder Büyükakın, “Milletimiz ile birlikte yürüyoruz. Sahadayız, ekiplerimiz çalışıyor, teşkilatlarımız yanıbaşımızda. Hizmet için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Dinliyoruz.” Milletimize tüm samimiyetimizle ve tüm dikkatimizle yolumuza devam ediyoruz. Çocuklarımıza çok daha güzel bir Kocaeli bırakmamız gerektiğini biliyoruz. Çabamız da bunun içindir” diye sözlerini tamamladı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu