Haber

İnternetin Sultanı İlkin Aydın’ın TRT muhabirine ‘Siyasi konuşuyorum’ uyarısında bulunduğu anlar gündem oldu!

Dün akşam 2023 CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalinde Sırbistan’ı 3-2 mağlup ederek Avrupa şampiyonu olan filenin sultanları, kalplerimizi bir kez daha sevindirdi. Maçın ardından tüm oyuncularla farklı röportajlar yapılırken sıra Aydın’a geldi. Müziğin ritmine kapılan muhabire İlkin Aydın’ın uyardığı iddia izleyenleri güldürdü!

Netin Sultanları dün gece bize unutulmaz bir zafer yaşattı!

Çekemeyen, sindiremeyen, besleyemeyen herkesin yüzüne tokat gibi puanlar toplayan filenin Sultanları, dün akşam 2023 CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalinde Sırbistan’ı 3-2 mağlup ederek Avrupa şampiyonu oldu!

Şampiyonluğu kazanarak bizleri bir kez daha gururlandıran filenin Sultanları, maç sonrasında içerleyemedikleri duygularını en yakın muhabirlere aktarma ihtiyacı duydu. Bu gururu ve memnuniyeti, ekranda kendilerini izleyen, kimisi gülerek, kimisi ağlayarak milyonlarla paylaşmak istediler.

Biri hariç! Birisi biraz çekimser davrandı!

O isim maçın yıldızlarından Birinci’nin Aydın’ıydı! Maç sonrası kendisiyle buluşmaya hazırlanan muhabire küçük bir uyarıda bulundu!

İlkin Aydın, kendisiyle tanışmak isteyen TRT muhabirini “Siyasi şeyler söylüyorum ama” uyarısıyla izleyenleri şaşırttı ve güldürdü!

Dün fark edilmese de o anlar bugün sosyal medyanın gündemine oturdu!

Bakalım İlkin’in uyarısına sosyal medya nasıl tepki verdi? ?

Konuşmayı böyle bitirdi ??

Gurur, mutluluk, üzüntü, sevinç, kahkaha, gözyaşı… Hepsini bir anda yaşattınız kızlar! Mevcut olun!

merzifonajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu