Haber

Seçim sonuçlarıyla yıkımı yaşadı! Sonsuza dek sessiz kalmaya karar veren Fazıl Say, Ali Koç’tan özür diledi

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan piyanist ve besteci Fazıl Say, oy Sonuçlardan dolayı üzgün olduğunu ve artık susacağını söyledi. GÜZEL Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Fenerbahçe Lideri ünlü sanatçı paylaşımında Ali KoçO da dahil.

“ÇEŞİTLİ KİŞİLERE HESAPLARIM VAR”

Fazıl Say yaptığı paylaşımda, “Değerli dostlarım ve dost olmayanlar, kendi hesabımda, aşağıya eklediğim mesajlarımda, bu kapalı gönderideki çıkışlarımda yanlışlarımı düzeltmek istiyorum. Çeşitli borçlarım var. İnsanlar bir özür çünkü hayatımda yeni bir sayfa açmak istiyorum.Fikirlerimi yazmayacağım.Çünkü hiçbir işe yaramadığımın farkındayım.İzin verirseniz sanatımı icra etmeye ve yaşamaya devam etmek istiyorum. Canım ülkem elimden geldiğince. Ben ülkemi çok seviyorum. Birileri beni sevmese de her şey zamanla oluyor.” söz konusu.

“YANLIŞ VE İNANILMAZ”

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile ilgili paylaşımda bulunan Say, “Çocukluğumdan beri taraftarı olduğum Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç için yıllardır bir mağlubiyetin ardından ‘hemen istifa’ yazdım. fevri.Ali Koç büyük bir lider.Kalbinde Atatürk ve Fenerbahçe.Başarının formülü yok.” ifadelerini kullandı.

Fazıl Say’ın açıklamasının devamı şöyle:

EN İYİSİ SONSUZA KADAR SUSMAKTIR”

“Seçim sonucu için üzgünüm. Bir bilinmezlik içindeyim. Sorularım var ve cevaplarım yok. Bu yüzden sonsuza kadar da olsa susmak, 53 yaşında hayatımda doğru olan şey. sadece müziğim konuşur.fikirler dünyası hiçbir yere varamaz.şimdi özürlerime geçelim.

“DOST OLMAK ZORUNDA DEĞİLİZ”

Kültür sanat camiasında birçok kişiyle kavga ettim. Bu insanlar yıllardır beni ve sanatımı değersizleştirmeye ve ötekileştirmeye çalışıyorlar. Arkadaş olmamız gerekmiyor. Ama yanıtlarım hepsine ağır geldi. Özür değilse keşke hiç cevap vermeseydim.”

Fazıl Say’ın Hisseleri:

haber-puturge.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu